Tuzla Su Sızıntısı Bulma geçmiş zamanlar yaptırmak oldukça zor ve pek mümkün değildi.Basit bir su sızıntısı için tüm kalebodurlar kırılır su kaçağı olan yer açılır tekrar yapılır sonrada kapatılırdı.

Lakin bir müddet sonra su sızınıntısı tekrar başlar su tesisatçısı bir daha gelir daha çok para isterdi.İşte tam sırada alt komşunuz su kaçağı var diye gelir kapınızı çalar ve üst tavanının su damlalaması nedeniyle kötü olduğunu söyler ve komumuzla aramız açılırdı.

Artık teknoloji bizim su kaçak sorunlarımıza da çözümler sunmaktadır.Gelişmelere kayıtsız kalmayan Tuzla Su Tesisatçıları elektromanyetik ses artırıcı akustik cihazlar kullanarak noktasal bazda kaçak tespiti yapabilmektedirler.Böylece tek bir fayans açılarak sadece kısmi olan tesisat arızası onarlır ve kapatılır. 

Peki Tuzla Su Sızıntısı Bulma işlemini nasıl yapıyoruz ! Su Sızıntısı Tespiti için akustik su kaçak dinleme cihazı ve test pompaları kullanılmaktadır.Test pompası şehir şebeke su basıncı düşük olduğu zaman oluşan damlama kaçaklarının sesi artacağı için akustik ses algılama cihazı hassaslık nedeniyle rahatça sesi duyacak ve nokta atışı su kaçağı işlemi garantili sonuç verecektir. Oldu ya sızıntıyı tespit edemessek ne olur ? işte tam bu sırada Termal Kamera devreye girecektir.Termal Kamera hem sıcak su hem de soğuk su kaçakları için bir su kaçak tespit firmasının envanterinde olması gereken cihazlar grubuna girmektedir.

tesisat kaçakları ustası ile ilgili görsel sonucu

Konutunuz ve iş yerlerinizdeki su kaçakları sadece temiz su kaçağı olmayacaktır.Temel aşamasında tesisat ustası veya inşaat kalfası tarafından döşenen atık su hatları sağlıklı döşenmediği takdirde çökme ve dolayısıyla tıkanıklık kaynaklı su kaçağı da oluşabilmekte.Tıkanıklık sonucu tıkanma ile birlikte kirli atık sular bodrum katlar da suyun geri tepmesi ile kötü durum oluşturur.İşte bu sırada size Tuzla Tıkanıklık Açma Firması gerekecektir.Kırmadan kanal açma robotları ile tıkanıklık tespit edilir edilmez hemen açılacaktır.Böylece Koku tespiti ve nedeni de çözülmüş olacaktır.

Üst katlarda banyo,mutfak ve tuvalet gider boruları döşeme esnasında meyilsiz monte edildiği zaman da su sızıntısı meydana gelecektir.Sızıntıdan önce tıkanıklık ve alt tavan da siyahlık,rutubet,ve damla şeklinde sızıntıya sebep verecektir.

Su Kaçak tespiti yaptırmanız için kmoşunuz kapınıza yine geleceği için sizin acilen kameralı atık su kaçağı tespiti yapacak deneyimli bir Tesisat Ustasından yardım almanız gerektiğini hatırlatmak isterim.

Kameralı tespit sistemi ile kırık,çatlak ve meyil hatası aranmaktadır.Bu sayede sizler kısa zamanda iş teslimi ve düşük maliyetle bu sorundan kurtulacaksınız.

Tuzla Su Sızıntısı Bulma Fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.Genelde 100-150 tl arasında kaçak tespit ücreti talep edilmektedir.Onarım ücretleri için çağırdınız su tesisatçısı teknik destek ekibi size ayrıntılı onarım için bir teklif sunacaktır.

Duvarınız da ıslaklık, nemlenme gibi izler var sa , ya da ayak bastığınız taban da su damlası çıkıyor sa , laminant parkeler de şişme ve küflen me oluyorsa , kombi su basınç saati 1.5 bar altına saniyeler altında iniyorsa İstanbul   da ki evinizde su sızıntısı  bulma servis hizmeti almalısınız..İstanbul da kırmadan cihazla su sızıntısı bulma işlemleri neden yapılmalı diyorsanız İstanbul  Su Sızıntısı  Bulma Firmamız sizlere, konusunda Usta Tesisat Ekiplerinden oluşan su sızıntısı bulma timi ve ileri düzeyde gelişmiş su sızıntısı bulma cihazlarımızla kalabalık binalar da sık görülen su kaçakları ve sızıntıları kırmadan cihazlarla noktasal bulmaktayız. İstanbul  da ki Dairem de Pis Su ya da Kirli Atık Su Kaçağı olduğu hakkında nasıl bilgi alabilirim diye soruyorsanız  İstanbul   da Pis Su Kanal atık suyu ile ilgili bir Su Kaçağı şüpheniz mi var arayın bizi sorunu sizin için çözelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.