• Slide

Robotla Kırmadan Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Evlerimizde ve ofislerimizde gözümüzle göremediğimiz ve bizim kontrolümüzün dışında çalışan sistemler var.

Lavabolarımız, wc giderleri, mutfak giderleri de bu sistemlerin başında geliyor. Lavabo, mutfak ve wc giderlerimizdeki bir arıza bizi maalesef çok zor durumlarda bırakabiliyor. Lavabodan geriye su gelip tüm mutfağın batması, wc giderinin taşıp tüm banyoyu pis su basması gibi sorunlar hiç beklenmedik anlarda başımıza gelebiliyor.

Su Tesisat Kaçakları olarak tüm gider tıkanıklığı problemlerinizde son teknolojik gider tıkanıklığı açma robotu ile borulardaki tüm tıkanıklıkları, kırmadan, dökmeden ve pisletmeden açıyoruz.

Açtıktan sonra her hangi bir sorun var mı? Diye kanal görüntüleme kamerası ile kontrol ediyoruz. Sağlıklı çalıştığını anladıktan sonra size kamerada gösteriyoruz.

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşuma benim banyomdan su damlıyor nokta olarak tespiti mümkün mü?

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Su Tesisat Kaçakları olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz.

Evinizin su basıncında düşüklük varsa bunun sebebi nedir?

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir.

Demir tesisatta su kaçağı nokta olarak tespiti mümkün mü?

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Su Tesisat Kaçakları olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın.

Tuvaletim tıkalı açarken evim pislenir mi?

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz