• Slide

            Robotla Tıkanıklık Açma | Robotla Gider Açma

 

 Tıkanıklık Açma Nedir ?

Tıkanıklık Açma : 0533 269 27 38 den  tuvaletim tıkandı,klozet tıkandı çekmiyor, mutfak tıkandı su gitmiyor, Tıkanıklık Açma Ustası arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Tıkanıklık Açma ve tıkanmanın sonucu oluşan kirli ve atık su kötü bir durum oluşturabilir .Tıkanıklık  belki tuvalette belkide klozette yada mutfak , mutfak lavabosunda ve yahut banyo duş  gider borularında  da olabilir.

Robotla Sızıntı Tespiti  tesisat firmamız;

  •  Su Kaçağı Tespiti
  •  Tıkanıklık Açma
  •  Robotla Tıkanıklık Açma
  •  Gider Açma
  •  Kanal Açma
  •  Pimaş Açma
  •  Mutfak Tıkanıklığı Açma
  •  Klozet Tıkanıklığı Açma
  •  Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  •  Kanalizasyon Açma

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Tıkanıklık Açma hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Avrupa-Anadolu Yakası  bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

TIKALI TUVALET AÇMA | ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA

 İstanbul 'da oturuyor ve tuvalet tıkanması ile karşı karşıya geldiyseniz  dikkatli olmalısınız . Tuvalet tıkanmasına neden olan neden tuvaleti yanlış kullanmak tan kaynaklı olduğu görülmüştür . Tuvaletin içine yanlış atılan bezler , ıslak mendiller  vb.. Bu maddeler tuvalet içersin de suda  erimeyen maddelerdir .  Özellikle tuvalet açma , tuvalet tıkanıklığı açma , tuvalet gideri nasıl tıkandı , tuvalet açıcı , tıkanmış tuvalet açıcı , tıkanmış tuvalet açma , gibi hizmetleri talep edebilirsiniz . Tuvaletler  ve klozetler aslında suda erimeyen yanlışlıkla atılan cisimler nedeniyle tıkanmakta . Sizler telaşa kapılmadan sadece  klozet tıkanıklığı açma servisimizi veya  tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi kırmadan ve kirletmeden yapıldığını bilin yeterli . Gerisini biz hallederiz .Tıkalı klozet vaya tıkalı tuvalet tıkanıklığı tespit cihazlarımız ile tıkanıklığı tespit ederek işimize başlarız . Edirne  tıkalı tuvalet ve tıkalı klozet tıkanıklığı açma makinemiz kameralı robotlar ile tıkanıklığı görürüz , buluruz ve tıkanıklığı kısa zaman  da açarız . Tıkalı tuvale açma ve tıkalı klozet açma servisimizi  çekinmeden saat fakı olmaksızın arayabilirsiniz . Tıkalı wc , tıkalı klozet ve tıkalı tuvalet gider borularınız kamera ile görüntü ve resim almak şartı ile temizlenir ve size garantili  Tıkanıklık Açma veya  tıkanıklığı kalıcı giderme  için profesyonel çözümler sunuyoruz.

TUVALET AÇ | ROBOTLA TUVALET ÇMA

Tıkalı tuvalet veya klozet açma işlemleri kurumsal firmamız tarafından profesyonel  ve eğitili ekiplerimizle ve son teknoloji   kırmadan tıkanıklık açma robotlarımız ve görüntüleme kameralı sistemlerimiz ve donanımlı araçlarımız ile yapmaktayız .  Bizler  tuvalet aç ve  Ed  wc , klozet aç hizmetlerini kırmadan yapan bir firmayız .

 KANAZASYON AÇMA | ROBOTLA KANALİZASYON AÇMA| ROBOTLA GİDER AÇMA

 Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma servis hizmetimizi istiyorsanız doğru yerdesiniz . Kanalizasyon açma servis hizmetlerimizden bazıları  robotla kanal açma ,  Edirne kanal görüntüleme .  Edirne kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma cihazlarımız son teknoloji ürünü makinelerdir .   Edirne  kanal tıkanmasının nedenleri , yağlanmalar , tortulaşmalar , meyil hatalarından kaynaklamaktadır .Eski binalarda durum biraz farklı . Eski binalarda logar ve kanal gider boruları içe doğru çökme yapmakta .  Kullandığımız kanal açma robot cihazlarımızla yüzeyden çökmeyi tespit ederek tıkanmayı kanal açma cihazlarımızla açabiliyoruz .  Kanal ve logar arası kaybolan pimaş boru hatlarını dedektör diye tabir edilen cihazlarımız  kameralardaki vericiden gelen sinyalle tespit edilmekte .

  TIKALI TUVALET AÇMA SERVİS HİZMETLERİ TALEP 

Sizler gelişen teknolojiyi takip ederek kendini yenileyen kurumsal bir firmadan garantili tuvalet tıkanıklığı açma ve  garantili klozet tıkanıklığı açma servis hizmetlerimizi denemelisiniz.

  KAMERALI GÖRÜNTÜLÜ TIKANIKLIK AÇMA | ROBOTLA GİDER AÇMA

 Kırmadan Tıkanıklık Tespiti yapmaya yarayan kameralı tıkanıklık görüntüleme yaparak tıkanıklık açma cihazlarımız la tıkanıklığı açıyoruz .

TIKALI TUVALET VE KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA ÜCRETLERİ

Tıkanıklık Açma ücretleri bodrum katlar ve giriş katlarda farklılık göstermektedir. Çünkü bodrum ve altında kat olmayan düz girişlerde tıkanıklık açma  zor bir iştir , garanti vermek zordur .Ucuz fiyatlarla tıkanıklık açma firmalarından garantili hizmet alamassınız , dikkatli olmanızda fayda vardır . 

 MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA | ROBOTLA MUTFAK GİDERİ AÇMA

 Mutfak tıkanıklığı açma hizmeti istiyorsanız bu yazımız sizler için . Mutfak neden tıkanır , mutfak tıkanıklığı nasıl açılır , mutfak tıkanmasına çözüm üreten teknik ve yöntemler hakkında sizlere kısa bilgiler sunmaktayız .Mutfak borusu veya  mutfak gider pimaş boruları aslında yağlanma nedeni ile tıkanmaktadır . Tortulaşma yapması ve meyil hataları bu süreci hızlandırmaktadır. Mutak veya tıkanmış mutfak gideri açmak için gelen mutfak tıkanıklığı açma ustalarımız  küçük bir testten sonra  tıkanıklığın nedenini kameralı görüntülü tespit ile size bilgi verirler .Mutfak tıkanması sorunu size mi ait yoksa   mutfak ana pimaş borusunu tıkanıklığı öncelikli  olarak tespit edilir . Ardından kırmadan mutfak tıkanıklığı açma makinelerimizle mutfak tıkanması kısa zaman içinde açılır .Çamaşır makinesi giderinden su gitmiyor diye şikayet ediyorsanız  demek ki çamaşır makinesi gider borusu tıkanmış  ve sizin garantili tıkanıklık açma hizmeti alma zamanınız gelmiş demektir .

Bulaşık makinesi giderinden su gitmiyor; mutfak tezgahı lavabosu su altında kaldı diyorsanız, demek ki bulaşık makinesi gideri tamamen tıkanmış .Çözüm bulaşık makinesi gider borunu kırmadan garantili tıkanıklık açma servisi bizi aramanız yeterli .Bir gün lavabo karşısında saçınızı tararken lavabo dan su gitmiyor ve banyo dolabının altındaki gider pimaş borusundan su geri tepme yapıyorsa  durum ciddi demektir . Sadece sakin olun ve kimyasal tıkanıklık açıcı ve lavabo aç adı verilen ilaçlar atmayınız . Neden mi .. Kimyasal açıcı ilaçlar meyil hatası kaynaklı yerlerde  sızdırmaz contoya  zara verir .

Ardında su kaçağı ve su sızıntısı baş göstermekte . Bu durumda komşunuzun tavanında veya komşunuzun duvarında kaçak su nedeniyle tahribat oluşacaktır . Bu su kaçakları kırmadan su kaçağı tespit ve kırmadan su kaçağı bulma ekip ve ekipmanlarımız la garantili olarak kırmadan tespit edilerek bulunmakta noktasal su kaçağı lokal onraım ve değişimi birebir yapılmakta. Bu su kaçağı tespit ve su sızıntısı bulma işleminde farkımız KALEBODURLARINIZ KIRMADAN SÖKME YAPABİLMEMİZ DİR . Bu sayede fayanslarınız zarar görme  .Evet doğru duydunuz  Bizler temiz su kaçaklarında fayansınızı KIRMADAN SÖKÜYORUZ . SONRASINDA FAYANSINIZI  yerine montajlıyoruz .

  Kırmadan su kaçağı tespit cihazlarımız ile her türlü gizli ve görünmeyen Su Tesisat Kaçaklarını ve parke atındaki duvar altındaki tüm sızıntıları  buluyoruz . Hemde tahribatsız ve hasarsız  kırmadan su kaçağı tespiti .. Tüm su kaçakalarını kameralı cihazlar ve akustik dinleme esasına göre çalışan robot makineler ve termal kameralar ile bulunamayan su kaçağı tespiti yoktur diyoruz.

Kırmadan Mutfak Tıkanıklığı Açma için Bölgelerimiz; İstanbul ile başlayıp tüm ilçelere fiyat farketmeksizin Adalar tıkanıklık açma, Arnavutköy  tıkanıklık açma, Ataşehir tıkanıklık açma, Avcılar tıkanıklık açma, Bağcılar tıkanıklık açma, Bahçelievler tıkanıklık açma, Bakırköy tıkanıklık açma, Başakşehir tıkanıklık açma, Bayrampaşa tıkanıklık açma, Beşiktaş tıkanıklık açma, Beylikdüzü tıkanıklık açma, Beyoğlu tıkanıklık açma, Büyükçekmece tıkanıklık açma, Beykoz tıkanıklık açma, Çatalca tıkanıklık açma, Çekmeköy tıkanıklık açma, Esenler tıkanıklık açma, Esenyurt tıkanıklık açma, Eyüp tıkanıklık açma, Fatih tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma, Güngören tıkanıklık açma, Kadıköy tıkanıklık açma, Kağıthane tıkanıklık açma, Kartal tıkanıklık açma, Küçükçekmece tıkanıklık açma, Maltepe tıkanıklık açma, Pendik tıkanıklık açma, Sancaktepe tıkanıklık açma, Sarıyer tıkanıklık açma, Silivri tıkanıklık açma, Selimpaşa tıkanıklık açma, Sultanbeyli tıkanıklık açma, Sultangazi tıkanıklık açma, Şile tıkanıklık açma, Şişli tıkanıklık açma, Tuzla tıkanıklık açma ,Ümraniye tıkanıklık açma, Üsküdar tıkanıklık açma, Zeytinburnu  tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti için 7/24 Saat | 0533 269 27 38| den arayabilir bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Mobil  Ekiplerimiz 30 dakika içersinde tıkanıklığa müdahele edecek ve açacaktır.