• Slide
 • Slide
  ROBOTLA PETEK TEMİZLEME
 • Slide
  MUTFAK-BANYO-TUVALET-GİDERLERİNİZİ KIRMADAN AÇIYORUZ
 • Slide
  TERMAL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ - KIRMADAN FAYANS SÖKME
 • Slide
  KIRMADAN KAMERALI KANAL GÖRÜNTÜLEME YAPIYORUZ

                   Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti - Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti | Tekirdağ | Cihazla Su Kaçağı Bulma

Her geçen yıl evimizde kullandığımız su tesisatları bizle beraber yaşlanıp eskimeye başlamaktadır. Bu durum evimizdeki çeşitli yerlerden su sızıntıları yada alt komşumuzun şikayetlerine dönüşmektedir. Yerlerdeki döşemeler çürümeye şişmeye hatta kokmaya başlar. Bu durumun oluşturduğu sonuçlar ise bize maddi ve manevi olarak geri dönmektedir.
 

Tekirdağ Su Kaçağını Nasıl Bulurum?

Durduk yere sızıntılar oluşuyorsa sızıntı oradaki bir su tesisatından kaynaklanıyor olabilir.Yerlerdeki kale bodurlar şişmeye çürümeye başladı ise şişen yada çürüyen yer altındaki borularda bir patlak olabilir.

 

Tekirdağ Su Kaçağı Neden Olur?

 

Tekirdağ su kaçakları binaya gelen aşırı basınçlı sudan oluşabilmektedir. Su sıcaklığındaki değişiklikler de etkili rol almaktadır. En çok yapılan hatalardan birisi olarak da binanın yapım aşamasında yapılan amatör bir ustanın eklem yerlerini düzgün olmayan bir biçimde yapması yada kalitesiz malzeme kullanımı, bize su kaçağı oluşturmaktadır. Bizim ev dekorasyonunda kullanmak için duvara çaktığımız çivilerde su tesisatına denk geldiği zaman su kaçağı oluşturmuş oluruz.

Tekirdağ Su Kaçağını Nasıl Tamir Edebilirim?

 

Gözle görülen boruları bir tamponla durdurup işinin ustası bir tesisatçı çağırmak her zaman için en sağlıklı yöntem olacaktır .El yordamı yada kulaktan dolma bilgilerle devam etmek ciddi sıkıntılar doğura bilir.

 

Tekirdağ Su Kaçağı Ustası?

 

Tekirdağ’da su kaçağı ile alakalı sıkıntılar çekiyorsak  kaliteli bir firma yada usta ile çalışmamız daha iyi sonuçlar almamızı sağlar. Tekirdağ su kaçağı konusunda  uzman bir ekiple kaliteli ve yüksek teknolojili ekipmanlarla çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizde Tekirdağ da su kaçağı ile ilgili sıkıntılar çekiyorsanız Tekirdağ Tesisat olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

İlgili Aramalar : Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti , Tekirdağ Su Tesisatçısı , Tekirdağ Kameralı Su Kaçağı Tespiti , Tekirdağ Cihazla Su Kaçağı Bulma , Tekirdağ Tesisatçı , Tekirdağ Gider Açma , Tekirdağ Tıkanıklık Açma , Tekirdağ Robotla Su Kaçağı Tespiti , Tekirdağ Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

 

Yorumlar

 • Gökhan Bey Yönetici

  İyi Geceler. Tekirdağ da Site Yöneticiliği yapmaktayım. 14 Daireli A-blok da oluşan su kaçağı vardı. Ama kimden belli değildi. Çok su kaçak tespit firması geldi bir türlü sızıntıyı bulamadı. Bizde Su Tesisat Kaçakları ile mutabık kaldık. Sonuç kaliteli Cihaz ve Tecrübe ile Daire 9 da ki su kaçağı tespit edildi . Onarıldı. Ben titiz biri olarak olarak bu Firmayı tavsiye ederim.

 • Hatice HANIM Avukat

  Hayırlı Akşamlar. Su Tesisat Kaçakları Tekirdağ Şubesi evimde oluşan su sızıntısını kırmadan tespit ederek onardı. Hiç fayans kırılmadı. Sadece noktasal su kaçağı tespiti ve noktasal onarım . Hepsi bu. Elinize sağlık.

 • Ali Bey Mimar

  Tekirdağ su kaçağı tespiti için aram sonucunda Su Tesisat Kaçakları Firmasını buldum. Gelen Arkadaşlar oldukça tecrübeli ve son model elektronik cihazlar kullanıyorlar. Termal Kamera ile su kaçağı tespiti Dinleme cihazı ile e teyit edilip Fayansı kırmadan sökerek noktasal atışı ispatladılar. Gerçekden bu işi biliyorlar.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38 İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38   İstanbul Su Kaçağı Tespiti Nedir?  İstanbul kirli ve atık suyun neticesinde oluşan kirli berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabilir. Su..... Devamı
İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38 İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38     İstanbul Tıkanıklık Açma Nedir? İstanbul tıkanmanın sonucu oluşan kirli ve atık suyun neticesinde berbat sızıntılar kötü bir durum oluştu..... Devamı
İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38 İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38   İstanbul Gider Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Gider içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı
İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38 İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38   İstanbul Kanal Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Kanal içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı