Hepimiz evlerimize çok değer verir, adeta gözümüz gibi bakarız. Evimizi dekore ettirirken hiç bir masraftan kaçınmaz en değerli malzemeleri kullanırız. Tabi ki evimizde bizim göremeyeceğimiz bir yerlerde arızalar çıkabiliyor ve bulması ve tamir etmesi yardım almadan çok zor olabiliyor. Bu arızalar evimizde duvarların boyalarının kabarması, laminant parkelerin şişmesi ve alt kata su damlaması şeklinde bize belirtiler veriyor ve tabi çok üzüyor.

Artık günümüzde teknolojik cihazlarla zor olan bu arızaları nokta olarak bulmak ve tamirini yapmak kolaylaştı. Su Tesisat Kaçakları olarak evinizdeki su kaçaklarında 7/24 hizmet vererek bu sıkıntılardan sizleri hızla kurtarıyoruz.

Son teknolojik cihazlarla ve ustalarımızın birikimi ile su kaçağını nokta olarak buluyor ve bulduğumuz yerden tamirini yapıyoruz. Karmaşık ve zor olan su kaçağını sizin için kolay bir sorun haline getiriyoruz ve yaptığımız işten bizde keyif alarak sizin mutluluğunuzdan mutluluk duyuyoruz.

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşuma benim banyomdan su damlıyor nokta olarak tespiti mümkün mü?

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Su Tesisat Kaçakları olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz.

Evinizin su basıncında düşüklük varsa bunun sebebi nedir?

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir.

Demir tesisatta su kaçağı nokta olarak tespiti mümkün mü?

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın.

Tuvaletim tıkalı açarken evim pislenir mi?

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz