Saray Su Kaçak Tespiti | Saray Su Kaçağı Bulma -50 Tl İndirim

 
Saray olmak üzere Tüm gizli kalmış su kaçaklarını kırmadan özel teknik cihazla Saray noktasal kırmadan cihazla su kaçağı tespit Firması olarak buluyoruz.
Tüm Saray yapılan kırmadan su kaçağı tespit hizmetleri ile de hiç bir yeri kırmıyoruz. Saray Su kaçağı Tespiti için onarımlara 1 Yıl Garanti veriyoruz..
 
Saray Su Kaçağı Tespiti, Saray alt komşunuza su mu sızıyor, rutubet mi yapmış,tavanda kabarmalar dan dolayı şikayet mi var arayın bizi size bir servis gönderelim.
 
Saray Su Kaçak Tespit Firmamız sizlere;
 • Saray Su Kaçağı Tespiti
 • Saray Robotla Su Kaçağı Tespiti
 • Saray Su Sızıntısını Bulma
 • Saray Su Tesisatçısı
 • Saray Tıkanıklık Açma
 • Saray Gider Açma
 • Saray Kanal Açma
 • Saray mutfak tıkanıklığı açma konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.
Trakya başta olmak üzere Saray İlçesinde mobil Saray su tesisatçısı araçlarımızla 7/24 Saray su kaçağı tespiti servisi hizmeti veriyoruz.
 
Sadece yapmanız gereken  bizi numaralı hattımızı aramak yada web sayfamızdan ve Saray cihazla su kaçağı bulma şeklinde yazmak. Konusunda uzman Saray su tesisatçı ustalarımızla Saray su sızıntısı bulma sizler için bitmiş olacaktır.
 
KOMŞUNUZUN TAVANIN DAN SU  AKIYORSA NE YAPMALISINIZ ?
 
Saray Kırmadan Cihazla Su kaçağı tespiti, su sızıntısı sizler için sanıldığı kadar zor bir sızıntı değil. Saray  yeni nesil Kırmadan su kaçağı  tespit cihazları ile noktasal olarak su kaçağı bulma sadece 15 Dakika ile maksimum 2 saat arası bir zaman almakta. Saray  komşunuzun Tavanın da su akması veya su sızıntı başlaması  sizinle  ve komşunuzun arasının açılmasına neden verecektir..Saray  su kaçağı tespit Firmamız bizi seçtiğiniz zaman sizin için bu sızıntıyı bulacak ve sizi kurtaracaktır..Böylece  üst komşunuzla aranız  bir su tesisatçısı yüzünden bozulmayacak. Saray su tesisatçısı Profesyonel  cihazlara sahip firma olarak  sızıntı yapan boruyu tespit ederek bulacak ve gerekli onarımlara hemen başlıyacaktır..
 
Saray Cihazla Su Kaçağı Tespiti 
 
Teknik ve yöntemleri ile Kırmadan su borusu patlağının yerini noktasal olarak tespit edeceklerdir. Noktasal su kaçağı tespit için de Akustik Su kaçağı tespiti cihazları gerekmektedir.
 
                                                               SARAY SU KAÇAĞI OLUŞUM SEBEPLERİ
 
Saray su kaçağı tespiti eskiden nasıl yapılıyor? Ya da Saray eskiden su kaçağı bulma için nasıl bir teknik kullanılıyor du ? Bu sorunun cevabı biraz hüsranla dolu. Çünkü eskiden Saray su kaçağı bulmak için sıradan tesisatçılar babadan kalma meşhur kırma tekniği ile tanınmışlardır..
 
Saray yeni nesil su tesisatçıları olarak Saray temiz su tesisat kaçaklarını termal kameralı cihazlarla özellikle sıcak su hatları ve kombi kalorifer tesisat kaçaklarını modern cihazlarla kırmadan tespit ederek buluyoruz. İkinci yöntem olarak Saray Akustik dinleme cihazları ile Saray su kaçağını soğuk su veya sıcak su olmaksızın sızıntı tespiti yapılmakta olup hata payı sıfırdır. Saray Kirli su kaçağı dediğimiz atık su pimaş su sızıntılarını ise Saray Kameralı pimaş içi görüntüleme robotları ile hasarlı kısmı tespit edebiliyoruz..
     
                                                                   SARAY  SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI
 
Saray 'da oturuyorsanız ve Saray su sızıntısı ile başınız sıkıntıya girdiyse ilk yapmanız gereken konusunda uzman olan bir  Saray su kaçağı tespit firması bulurken Saray su kaçağı bulma fiyat teklifi almak olmalıdır. Saray su kaçağı tespit fiyatları 500 - 2000 arsında firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.
 

 

Yorumlar

 • Serkan Bey

  Saray da mutfağımızın pis su giderinden alt daireye su sızdırması yapıyor bunun için sadece su sızdıran bölgemi kırılacak yoksa tüm tesisat değişecek mi? Bir de fiyat hakkında bilgi verir misiniz ? Teşekkürler

 • Şebnem Hanım

  Merhabalar. Saray da uzun zamandır mutfak giderlerinin tıkalı olması şikayetiyle internetten tesadüf Murat Tesisat ulaştım ve iyi ki de sizi tercih etmişim. Elemanlarınızın ilgi, alakası ve profesyonelliğiyle sorunumuz çözüldü. Güler yüzlü kibar ve çözüm odaklı çalışan Zekeriya ve Cengiz ustaya teşekkür ediyorum .

 • Emre Bey

  Biraz araştırma ile Murat Tesisat yani size ulaştım. Saray Su Kaçak tespiti için 1 saat içinde adresimde oldular. Kapsamlı bir şekilde araştırma sonucu kaçağı bulup gereken hassasiyet ve özveri ile sorunu tamamen hallettiler. Murat Usta ve Yardımcısı Nuri Ustaya çok ama çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra en ufak sorunda sadece Murat Tesisat diyorum.

 • Mustafa bey

  Saray alt komşunun tuvalet tavanında olduğu yerde kabarma var ve su kaçağı kaynaklı ben üst komsusuyum daha 6-7 ay önce tuvalet parkeleri yeniden sökülüp takıldı tamirattan geçti ancak halen alt komşu sorun olduğunu söylüyor . Benim üst daire boş kaç aydır ama dolu iken benim tuvalet tavanında da kabarma var.

 • Zehra Hanım

  Merhabalar banyoma üst kat dan şu damlama olmaktadır üst kat komşum banyosuna baktırdı kaçak tespiti üst kat da çıkmadı şu kaçağı daha üst katlarda olabilir mi

 • Suna Hanım

  Saray Su Kaçak Tespit Şirket elemanınız Murat ustaya çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık. Tavandan sızıntı problemini çok hızlı bir şekilde buldu ve sorunu giderdi. Bizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtardı .Profesyonelliğinden dolayı ona çok teşekkür ediyorum

 • Ahmet Hakan Hacıoğlu

  Saray da müstakil evimde banyo bataryası altında alt mutfağımın tavanında su damlacıkları oluştu. Bende cihazla kırmadan su kaçak tespit yapıldığını duymuştum. İnsan başına gelince biraz ne yapacağını bilemiyor. Önemli olan Saray su tesisatçısı ararken modern ve tüm ekipmana sahip olan ustayı bulmak mesele.. En sonunda sutesisatkacaklari.com ile anlaştık. Biliyorum ki ucuz etin yahnisi yenmez. Bu yüzden sutesisatkacakalri.com u tanıdığıma sevindim. Ustalar güzel çalışıyor. Esnaf çocuklar.

 • Ahmet Hakan Hacıoğlu

  Saray da müstakil evimde banyo bataryası altında alt mutfağımın tavanında su damlacıkları oluştu. Bende cihazla kırmadan su kaçak tespit yapıldığını duymuştum. İnsan başına gelince biraz ne yapacağını bilemiyor. Önemli olan Saray su tesisatçısı ararken modern ve tüm ekipmana sahip olan ustayı bulmak mesele.. En sonunda sutesisatkacaklari.com ile anlaştık. Biliyorum ki ucuz etin yahnisi yenmez. Bu yüzden sutesisatkacakalri.com u tanıdığıma sevindim. Ustalar güzel çalışıyor. Esnaf çocuklar.

 • Berk Oktay

  Saray da bulunan yatırım amaçlı aldığımız dairede oluşan su kaçağı bizi zor duruma düşürdü. Bizde bu işi hakkı ile yapan bir Firma aramaya başladık. Su Tesisat Kaçakları bize daha güven verdi Nitekim karar verirken doğru seçim yapmışız. Güneş enerjisinden gelen boruda su kaçağı varmış. Kırmadan tespit ederek onaran sutesisatkacvaklari.com' a teşekkür ederiz.

 • Necati Bey Mütaahit

  Saray da yapı inşaat firması olarak dairemizde oluşan su sızıntısı yüzünden müşterimiz daireyi almadı. Bizde Ak-Su Tesisatı seçtik . Cihazlarının mükemmelliğini geldiklerinde anladım. Pahalı su kaçak tespit cihazları kullanan Ekip başarılı bir iş çıkardı. Fayanslar da zarar görmedi. Onarım maliyetleri uygun. Tesisat işlerimi artık bu Firmaya teslim i

 • Kemal Bey Şantiye Şefi

  Merhaba. Saray cihazla nokta atışı su kaçağı bulma için Ak-Su Tesisatı seçtik. Memnun kaldık. Yüzeyden kırmadan su kaçağını termal kamera cihazı ile buldular. Lokal onarım yaptılar. Bir tek fayans dahi kırmadılar.

 • Neşe Hanım Ev HANIMI

  Saray Cihazla Su Kaçak Tespiti için memnunuz. Kırmadan tespit ve kırmadan Fayansı sökerek yerine monte etmek. Tavsiye ederim.

 • Ali Rıza Bey

  Saray küçük bir yer. Bizde sık bir elemden sonra Ak-Su Tesisatı seçtik. Çünkü görüntülü su kaçak tespit için birden fazla ekip ve cihaza sahip olduklarını gördük. Su Kaçağı olan yeri kırmadan noktasal olarak bulan bir Firma ile Garantili hizmet almak oldukça güzel.

 • Ali Bey Avukat

  Saray su kaçağı tespiti için çağırdım .Modern cihazlar kullanıyorlar.Noktasal su kaçağı bulmada başarılı bir ekip.Bu firmayı tavsiye ederim.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.