• Slide

Robotla Su Kaçağı Tespiti nedir ? Robotla su kaçağı nasıl bulunur?

Uygun Robotla Su Sızıntısı Tespit Firması için önerimi istiyorsunuz !

Evlerimizde ve iş yerlerimizde oluşan kirli ve atık sular kötü bir durum oluşturabilir. Böyle bir durumla kimse karşı karşıya gelmek istemez.

Bu nedenle Robot adı verien Su Kaçak Tespit Cihazları ve eğitimli personel sayesinde bu kötü durumdan kurtulmayı tercih etmek hem cebinizi hemde sizin psikolojinizi koruyacaktır, için genel hizmetler aşağıda sıralanmıştır,

Asıl görevi su kaçağının oluşturduğu sızıntı sesini insan kulağının duyabileceği frekans seviyesine getirmektir.Her bir su kaçağının oluşturduğu sesin dalga boyu frekansı suyun çıkış sesinin çarpma ve basıncı ile değişiklik göstermektedir. Yani damlama sızıntısı yada yüksek frekanslı su kaçağı herkesin evinde oluşabilmektedir.Kimi zaman kısa zamanda sızıntı tespit edilirken bazende saatler sürebilmektedir. 

Diğer bir Su Tesisat Kaçağı da kirli su tesisat kaçakları. Bunların farkı gider içi görüntüleme kamerası ile görülebilir olmasıdır. Bu bir avantajdır. Gider borusu içi taranırken kırık , çatlak , ve meyil hatası yada conta sıyırması nedeniyle oluşan sızıntı tespit cihazlarıdır.

Kalorifer Tesisat Kaçakları için Termal Kameralı Sistemler kullanılmaktadır. Bura asıl amaç sızıntı yapan bölgeyi görsel olarak suyun sıcaklığına bağlı Noktasal Su Kaçak Tespit yapmaktır.

Bu sızıntı tespit işemine halk arasında Nokta Atışı Su Kaçağı Tespiti de denilmektedir. Bizim amacımız yapılan işe iş teslimi sonrası garanti verebilmek olduğunu da hatırlatmak siteriz.

 

 

 

Yorumlar

  • Naz’an Hanım

    İyi akşamlar. sızıntı tespiti için yardım lazım.Fiyat teklifi alabilirmiyizi

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.