• Slide
 • Slide
  ROBOTLA PETEK TEMİZLEME
 • Slide
  MUTFAK-BANYO-TUVALET-GİDERLERİNİZİ KIRMADAN AÇIYORUZ
 • Slide
  TERMAL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ - KIRMADAN FAYANS SÖKME
 • Slide
  KIRMADAN KAMERALI KANAL GÖRÜNTÜLEME YAPIYORUZ

Robotla Su Kaçağı Tespiti nedir ? Robotla su kaçağı nasıl bulunur ?Uygun Robotla Su Sızıntısı Tespit Firması için önerimi istiyorsunuz !

Evlerimizde ve iş yerlerimizde oluşan kirli ve atık sular kötü bir durum oluşturabilir. Böyle bir durumla kimse karşı karşıya gelmek istemez.

Bu nedenle Robot adı verien Su Kaçak Tespit Cihazları ve eğitimli personel sayesinde bu kötü durumdan kurtulmayı tercih etmek hem cebinizi hemde sizin psikolojinizi koruyacaktır.

Robotla su sızıntı tespiti için genel hizmetler aşağıda sıralanmıştır,

*Robotla gider borusu sızıntı tespiti

*Robotla su kaçağı tespiti

*Robotla tıkalı boru kaçağı tespiti

*Robotla su kaçağı bulma

*Robotla kırmadan su kaçağı tespiti en çok talep gören servis hizmetlerimizdendir.

Normalde bu sızıntı tespiti'ne yarayan cihazların adı bilgisayarlı su kaçak tespit cihazı veya elektromanyetik anfi cihazı olarak da bilinir.

Asıl görevi su kaçağının oluşturduğu sızıntı sesini insan kulağının duyabileceği frekans seviyesine getirmektir.Her bir su kaçağının oluşturduğu sesin dalga boyu frekansı suyun çıkış sesinin çarpma ve basıncı ile değişiklik göstermektedir. Yani damlama sızıntısı yada yüksek frekanslı su kaçağı herkesin evinde oluşabilmektedir.Kimi zaman kısa zamanda sızıntı tespit edilirken bazende saatler sürebilmektedir. 

Diğer bir Su Tesisat Kaçağı da kirli su tesisat kaçakları. Bunların farkı gider içi görüntüleme kamerası ile görülebilir olmasıdır. Bu bir avantajdır. Gider borusu içi taranırken kırık , çatlak , ve meyil hatası yada conta sıyırması nedeniyle oluşan sızıntı tespit cihazlarıdır.

Kalorifer Tesisat Kaçakları için Termal Kameralı Sistemler kullanılmaktadır. Bura asıl amaç sızıntı yapan bölgeyi görsel olarak suyun sıcaklığına bağlı Noktasal Su Kaçak Tespit yapmaktır.

Bu sızıntı tespit işemine halk arasında Nokta Atışı Su Kaçağı Tespiti de denilmektedir. Bizim amacımız yapılan işe iş teslimi sonrası garanti verebilmek olduğunu da hatırlatmak siteriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38 İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38   İstanbul Su Kaçağı Tespiti Nedir?  İstanbul kirli ve atık suyun neticesinde oluşan kirli berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabilir. Su..... Devamı
İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38 İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38     İstanbul Tıkanıklık Açma Nedir? İstanbul tıkanmanın sonucu oluşan kirli ve atık suyun neticesinde berbat sızıntılar kötü bir durum oluştu..... Devamı
İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38 İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38   İstanbul Gider Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Gider içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı
İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38 İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38   İstanbul Kanal Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Kanal içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı