Su Tesisatçısı Murat Usta ile Çözülemeyen su kaçakları ve sızıntılar kalmayacak, Eviniz küçük bir su kaçağı yüzünden komple kırılmayacak.

Su Tesisat Kaçakları Tespiti bizim işimiz. İşimiz gücümüz TESİSAT

Evlerimizde oluşan su tesisat kaçakları berbat bir durum oluşturabilir. Bu nedenle su kaçak tespit eden Firmalardan yardım almalısınız. Su Tesisat Kaçakları olarak  sizlerin zor anlarında en çok talep edilen servis hizmetlerimiz ile

Evlerimizde iş yerlerimizde oluşabilecek su kaçakları için özel olarak geliştirilmiş elektronik anfi cihazlar ve pimaş içi görüntü alarak video resim çeken , kırmadan tıkanıklığı açmaya yarayan cihazları özel olarak yetiştirilmiş kaliteli ekibi ile siz saygıdeğer müşterilerine bu hizmeti uygun olarak vermeyi ilke edinen bir ekip olarak yaptığımız servislere 2 yıl tam garanti veren Kurumsal Firmalaradan biriyiz.

7/24 bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilir siterseniz whatsapp butonu ile arızanızı bildirebilirsiniz.Çağrınız bize ulaştığı andan itibaren mobil su kaçağı tespit ekibimiz sizlerin adresine gelerek çalışmalarına başlayacaktır.İş teslimi sırasında Sızıntıyı tespit ve onarımı yapılacak kapatma içinde varsa kalebodurunuz istek üzerine yerine konacaktır.

Konutunuzdaki mutfak ,banyo ,tuvalet kanal ve logar tıkanıklığı açma için oluşturulan özel Tıkanıklık Açma ekibimiz ve Robot Tıkanıklık Açma cihazları ile tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz.Eviniz kirletmiyoruz.

Kanalzasyon tıkanıklığı açma için de kameralı ekipman kullanıyoruz.Logar ve bina arasındaki tıkanıklığı açarak oluşacak berbat ve kötü kokulu sulardan sizi etkilemeden tahliyesini logara sağlıyoruz..

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma, Kanal Açma, Kanalizasyon Açma, Koku Tespiti, Petek Temizleme gibi arıza durumlarında 7/24 Su Tesisat Kaçakları olarak bizi arayabilirsiniz.

GÜVENİLİR VE HIZLI SERVİS . Su Tesisat Kaçakları zamanla yarışır.

0212 462 30 61

Yorumlar

 • Nur Seda Hanım

  İyi günler Murat Usta. Gider açma için açılmaz denen bina ana gider pimaş hattını kırmadan robotla açmak herkesin harcı değildi. Elinize sağlık.

 • Elif Hanım

  Merhaba. Murat Usta sayenizde komşumla aramız açılmadan su kaçak tespiti yaptırarak kurtuldum. Onarım için ayrıca teşekkürler.

 • Leyla Hanım

  Su kaçağı tespiti için 4 senedir gelip gidenler oldu, Bir türlü bulunamayan su sızıntısı en sonunda su tesisat kaçakları Firması ile son buldu. Su kaçağı meğer bahçemizdeki sulama sisteminde çıktı. Bu da Murat Usta ve Ekibine nasipmiş.

 • Mehmet Akif Emekli Öğretmen.

  Merhabalar. Tesisat Kaçakları işinde gerçekten bir numarasınız. Siz varken Villama yabancı ustaları almayız.Kalite ve Güvenin doğru adresi sutesisatkacaklari.com

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.