• Slide
 • Slide
  ROBOTLA PETEK TEMİZLEME
 • Slide
  MUTFAK-BANYO-TUVALET-GİDERLERİNİZİ KIRMADAN AÇIYORUZ
 • Slide
  TERMAL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ - KIRMADAN FAYANS SÖKME
 • Slide
  KIRMADAN KAMERALI KANAL GÖRÜNTÜLEME YAPIYORUZ

SU TESİSAT KAÇAKLARI BİZİM İŞİMİZ . İşimiz gücümüz TESİSAT

Evlerimizde oluşan su tesisat kaçakları berbat bir durum oluşturabilir. Bu nedenle su kaçak tespit eden Firmalardan yardım almalısınız. 

Su Tesisat Kaçakları olarak  sizlerin zor anlarında en çok talep edilen servis hizmetlerimiz ile

 Su Kaçağı Tespiti

Su Sızıntısı Bulma

Tıkanıklık Açma

Gider  Açma

Kanal Açma

Tıkanıklık Tespiti

Petek Temizleme  konularında uygun ve garantili çözümler sunmaktadır.

Evlerimizde iş yerlerimizde oluşabilecek su kaçakları için özel olarak geliştirilmiş elektronik anfi cihazlar ve pimaş içi görüntü alarak video resim çeken , kırmadan tıkanıklığı açmaya yarayan cihazları özel olarak yetiştirilmiş kaliteli ekibi ile siz saygıdeğer müşterilerine bu hizmeti uygun olarak vermeyi ilke edinen bir ekip olarak yaptığımız servislere 2 yıl tam garanti veren Kurumsal Firmalaradan biriyiz.

7/24 bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilir siterseniz whatsapp butonu ile arızanızı bildirebilirsiniz.Çağrınız bize ulaştığı andan itibaren mobil su kaçağı tespit ekibimiz sizlerin adresine gelerek çalışmalarına başlayacaktır.İş teslimi sırasında Sızıntıyı tespit ve onarımı yapılacak kapatma içinde varsa kalebodurunuz istek üzerine yerine konacaktır.

Konutunuzdaki mutfak ,banyo ,tuvalet kanal ve logar tıkanıklığı açma için oluşturulan özel Tıkanıklık Açma ekibimiz ve Robot Tıkanıklık Açma cihazları ile tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz.Eviniz kirletmiyoruz.

Kanalzasyon tıkanıklığı açma için de kameralı ekipman kullanıyoruz.Logar ve bina arasındaki tıkanıklığı açarak oluşacak berbat ve kötü kokulu sulardan sizi etkilemeden tahliyesini logara sağlıyoruz..

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma, Kanal Açma, Kanalizasyon Açma, Koku Tespiti, Petek Temizleme gibi arıza durumlarında 7/24 Su Tesisat Kaçakları olarak bizi arayabilirsiniz.

GÜVENİLİR VE HIZLI SERVİS . Su Tesisat Kaçakları zamanla yarışır.

0212 462 30 61

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38 İstanbul Su Kaçağı Tespiti 0533 269 27 38   İstanbul Su Kaçağı Tespiti Nedir?  İstanbul kirli ve atık suyun neticesinde oluşan kirli berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabilir. Su..... Devamı
İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38 İstanbul Tıkanıklık Açma 0533 269 27 38     İstanbul Tıkanıklık Açma Nedir? İstanbul tıkanmanın sonucu oluşan kirli ve atık suyun neticesinde berbat sızıntılar kötü bir durum oluştu..... Devamı
İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38 İstanbul Gider Açma 0533 269 27 38   İstanbul Gider Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Gider içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı
İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38 İstanbul Kanal Açma 0533 269 27 38   İstanbul Kanal Açma Nedir? İstanbul Tıkanan Kanal içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabil..... Devamı