Edirne Su Tesisatçısı olarak, musluk, batarya, kombi ve petek montaj  bölümüne hoş geldiniz.

Edirne Acil Cihazlı Su tesisatçısı olarak kırmadan robotla su kaçak tespiti,robotla tıkanıklık açma,koku tespiti, petek temizleme, musluk batarya ve klozet montajı ustası arıyorsanız ! tam yerindesiniz.

Acil Edirne Cihazlı Su Tesisatçısı olan Kurumsal Firmamız,

  • Edirne Kameralı Su Tesisatçısı
  • Edirne Cihazlı Su Tesisatçısı
  • Edirne Bilgisayarlı Su Tesisatçısı
  • Edirne Robot Cihazlı Su Tesisatçısı
  • Edirne Makinalı Cihazla Su Tesisatçısı
  • Edirne Acil Su Tesisatçısı , olarak garantili hizmet veren kaliteli bir Kurumsal Tesisat Firması olarak hizmet vermektedir.

 

EDİRNE SU TESİSATÇISI, Ev ve işyerlerinin başına gelen can sıkıcı bir durumdur su tesisat kaçakları. Nedeni aslında basit olsada genellikle su kaçakalrının asıl sorumlusu Tesisat Ustası olarak kafalarda yer yapmışır.Halbuki bir Tesisat Ustasının başarısı kulanılan Su Tesisat Malzemesi ile doğru orantılıdır.Bizler burda sizlere Su Tesisatçısı ve neler yaptığı ile ilgili bilgiler vermeyi amaçladık .Unutmadan yorumlar kısmına Su Tesisatçısı ile ilgili fikirlerinizi beyan etmenizi rica ediyoruz.

EDİRNE SU TESİSATÇISININ GÖREVLERİ NELERDİR ?

Bir Su Tesisat Ustasının yetişmesi kolay değildir. Çırakalık ile başlayıp okul ve ustalık diploması ile çalışma hayatına başlayan Su Tesisatçı Ustası stajyer eğitimin tamamladıkdan sonra artık mesleğine adım atmış sayılmaktadır. Artık sanatını icra edecek olan Su Tesisat Ustası ev ve işyeri, fabrika,okul, hastane gibi ihtiyaç duyulan yerlerin temiz su tesisatlrını,atık su tesisatlarını ve ısıtma - soğutma tesisatlarını çekerek sizlerin hayatlarınızı sekteye uğratmadan işleyecek olan sistemleri kuran kişi tanımın takendisi Su Tesisatçısı olarak adlandırlımaktadır.Gelişen teknoloji ile birlikte su tesisatçısıda kendini geliştirmiş bulunmaktadaı.Tıkanan mutfak,lavabo,klozet,logar gibi tıkanıklığı kırmadan açacak özel cihazları kullanacak ve su kaçağını noktasal tespit ederek sizleri masraftan kurtaracak olan kişi gene Su tesiatçısıdır.

EDİRNE SU TESİSATLARININ HAYATIMIZDAKİ YERİ,

Suyun insan ve günlük yaşamın bir parçası olduğunu ve insan vücüdunun temel taşının su olduğunu sanırım bilmeyen yoktur.Bu nedenle yaşam kaynaklarına olan saygımız ve yaşamın sürekliliği suyu tasaruflu kullanmaya bağlı olduğunu bu nedenle Edirne Su tesisatçısına oldukça büyük bir sorumluluk verdiğini görüyoruz. Su Tesisat işinin meslek okullarında Sihhi tesisat olarak okutulduğunu ve bu işi yapanlara da kısaca Tesisatçı dendiğini herkezçe bilmektedir.İçinde bulunduğumuz bu günlerde herkesin telefon defterinde ailesi gibi gördüğü bir Su Tesisatçısı mutlaka vardır öyle değilmi.Konutunuzda bir musluk su kaçırsa önce kendimiz tamir etmeye çalışırız. Lakin baktık olmuyor hemen bir Edirne Su tesisatçısı çağırırız.Bir tesiatçı sadece bozuk bir musluk tamirimi yapıyor ? Tabiki değil.Su Tesisatçısı bozuk sifon,rezervuar,damlatan petek boruları,sızıntı yapan tesisat kaçaklarını ve oluşan tıkanıklıkları kırmadan açabilcek bilgi ve cihaz gücüne de sahiptir. Alt komşunuza damlayan su kaçağını tespit edecek kameralı ve dinleme cihazları yardımıyla su kaçağı olan bölgeyi noktasal tespit ederek onaracaktır. Beklenmedik zamanda mutfaklarda,banyolarda,tuvaletlerde ve kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı önce kamera ile tespit ederek Tıkanıklık Açma robotu ile bu sorunu kalıcı giderecektir.

EDİRNE SU TESİSAT KAÇAKLARININ OLDUĞU YERLER

1- Yapı gereği su tesisat boruları duvar arkasına,tabanda şap altı ve fayans altına alınarak yapılmakta.Burda oluşacak en küçük bir su sızınıtısı sinsi kaçak dediğimiz damlama türü sızıntıya sebep olabimekte.

2- Su kaçakları oluşum yerleri en fazla su tüketimi olan yerlerde mutfak,banyo,tuvaletlerde karşımıza çıkmakta.

3- Su sızıntısı başladığı vakit komşunuzun üst tavan bölgesinde siyahlanma,rutubet,yeşerme,küflenme ile kendini belli edecektir.

4- Konutunuzda oluşan su sızıntısı nedeniyel su faturanızda bir yükselme ile karşılaşabilirsiniz.

5- Tüm evinizdeki musluklar kapalı olmasına rağmen su saatinizin ibresi kendi kendine dönüyorsa bir sızıntı olduğu anlamını taşımaktadır.

Hal böyle olunca yapacak tek bir şey var Edirne Su tesisatçısı Bulmak ve su kaçağını noktasal tespit ettirmek.

SU TESİSAT KAÇAKLARI KAÇ BÖLÜMDÜR ?

Su tesisat kaçakları toplam olarak 4 grup altında toplayıp incelemde bulunacağız.

1- Temiz Su Tesisat Kaçakları

2- Atık-Pis Su Tesisat Kaçakları

3- Kombi -Kalaorifer Tesisat Kaçakları

4- Yağmur Suyu tesisat Kaçakları

Temiz Edirne Su Tesisat Kaçakları için kırmadan akustik dinleme yapan elektromanyetik anfi cihazı yardımıyla su kaçağının yeri Noktasal Tespit edilerek bulunur. Lakin Atık Su Tesisat Kaçakkları ise gider borusunun içine salınan ucunda verici olan resim ve video çekebilen Kameralardan istifade edilerek tespit işlemi yapılmaktadır.Kombi Kalorifer Tesisat Kaçakları için kesin ve yüzeysel görüntüyü duvar arkasında olan boruyu şap altı farketmeksizin bir bir gösteren Termal Kameralar ile kolay bir tespit yapılabilmektedir.

Su Tesisat Kaçakları korkulu rüyanız olmasın. Edirne Su Tesisatçısı olarak diyoruzki su nimettir.Boşa akıltılan ve sızan sular milli bir ekonomik kayıptır.Bu nedenle su sızıntısı için alt komşunuzun kapınıza gelerek şikayet etmesini beklemeyin. Bir kaça adımda konutunuzdaki su kaçaklarından Profesyonel Su Tesisatçısı hizmetleri alarak sızıntıyı Noktasal Tespit ettirebilir ve onarımını lokal olarak yaptırabilirsiniz.Böylece komple Su Tesisatı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Eskiden Edirne Su Tesisatçısı bulmak zor bir durumda.İşin ehli bir Edirne Tesisat Ustası bulmak ve ağır masrafların altından kalkmak pahalıya geliyordu.Artık gelişen teknoloji ekipmanlaı ile ustalık birleşince kaliteli Edirne Su tesisatçı Hizmetleri almak hem uygun hemde garantili hale gelmiştir.

Kameralı Su Tesisatçısı

REFERANSLARIMIZ