• Slide

Çorlu Mutfak Tıkanıklığı Açma | Çorlu Lavabo Gideri Açma

Çorlu Tıkanan Mutfak içerisinde bekleyen kirli ve atık su ile oluşan berbat sızıntılar kötü bir durum oluşturabilir. Çorlu da Mutfak Gideri, Klozet Gideri, Tuvalet Gideri, Lavabo Gideri, Mutfak Tıkanıklığı, Kanal ve Gider Tıkanıklığı için 1 saat de müdahale ediyoruz.

 

 Su Tesisat Kaçakları olarak Mutfak Tıkanıklığı Açma işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Çorlu da hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Çorlu tesisat firmamız;

 •   Çorlu Tıkanıklık Açma
 • - Çorlu Gider Açma
 • - Çorlu Kanal Açma
 • - Çorlu Mutfak Gideri Açma
 • - Çorlu Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • - Çorlu Klozet Tıkanıklığı Açma,
 •   Çorlu Mutfak Tıkanıklığı Açma, konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Çorlu bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Hizmetlerinde Çorlu de Öncü Firması Su Tesisat Kaçakları


Su Tesisat Kaçakları Mutfak Tıkanıklığı Açma işlerinde dünya standartlarının üzerinde Çorlu bölgesinde hizmet veren bir firmadır. Su Tesisat Kaçakları ile özenle yaptığınız veya yaptırdığınız yapınızı küçük bir su sızıntısı için kırmayacak komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su Tesisat Kaçakları, Çorlu Su Kaçağı Tespiti işlerinde profesyonel ve kaliteli hizmet vererek su sızıntısından kaynaklı problemlerinizi teknolojik çözümlerimizle gidermekteyiz.

Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık sorunlu bölgeyi bulmak işlemini çok kolay hale getirmekteyiz. Çorlu Tıkanıklık Açma hizmetinde ise ekibimiz profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla Lavabo Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklık Açma işlerinde uygun çözüm ortaklıkları üretmeyiz. Kırmadan tıkanıklık açma işlerinde tercihiniz mutlaka robot makine kullanan tesisatçılar olmalıdır.Tuvalet tıkanıklığı açma İşlemi gelişmiş robot makineler sayesinde kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Firmamız çalışma metodlarında bu hususları göz önüne alarak çalışmaktadır. Çorlu Kanal Açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Kırmadan Çorlu Mutfak Tıkanıklığı Açma hizmetimizde dünya standartlarında müşteri menuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Çorlu Mutfak Gideri Açma İletişim ,


Sizde Çorlu Mutfak Tıkanıklığı Açma hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Çorlu su kaçağı tespiti ve tamiri, Çorlu su kaçağı tespiti, Çorlu kırmadan su kaçağı tespiti, Çorlu tıkanıklık açma fiyatı, Çorlu tıkanıklık açma, Çorlu tuvalet tıkanıklığı açma, Çorlu tuvalet gider açma, Çorlu gider açma, Çorlu kanal açma makinası fiyatları, Çorlu kanal açma, Çorlu mutfak tıkanıklığı açma, Çorlu mutfak gideri açma, Çorlu klozet gideri açma, Çorlu tuvalet gideri açma, Çorlu  kanalizasyon gideri açma, Çorlu pimaş açma.

Mutfak gideri tıkanıklığı nasıl açılır? Kostik kullanıyorsanız; bir tencere kaynar suya belli ölçüde kostik dökün ve karıştırın (Karışım esnasında çıkan buharı solumayın), – Kostik ve kaynar su karışımını tıkalı lavaboya dökün, İşlemden sonra 10 dakika ile 15 dakika bekleyin, Tıkanıklık açılırsa; lavaboya bolca su dökün.26 Nisan 2023

Mutfak lavabo gider tıkanıklığı nasıl açılır? Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ne yapmalıyım?

Tıkanmış Lavabonuzu Kolayca Açabileceğiniz 5 Doğal Yöntem.

 • 1) Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Peçeteyle Alın.
 • 2) Tel Yardımıyla Lavaboyu Temizleyin.
 • 3) Sıcak Su Akıtın.
 • 4) Karbonat ve Sirkeli Su Hazırlayın.
 • 5) Tuz ve Sirkeyle Temizleyin

Mutfak lavabo gideri tıkandı nasıl açabilirim? Bir su bardağı karbonat ve bir bardak sirke karıştırılarak gider alanına dökülür. Ardından eldiven takılmış bir elinizle ya da tıpa ile gider kapatıp 30 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Tıpa çıkarıldıktan sonra yaklaşık bir litre kadar kaynar su dökülerek boru açılır.

Tıkanmış boruyu ne açar? Sirke, karbonat, kabartma tozu ve tuz gibi her evde bulunan malzemeler ile kırmadan tıkalı boru açma işlemi uygulanabilir.

Mutfak gideri neden tıkanır? Mutfak lavabosuna dökülen yemekler, yağlar, çay posaları, lavabonun eğimsiz olması mutfak lavabosunun tıkanmasına neden olabilir. Yağ gibi maddeler tamamen akıp gitmediği için borunun dibinde birikir ve tıkanıklığa yol açar.

Açılmayan tıkalı lavabo nasıl açılır? Tıkalı bir lavaboya karşı en doğal çözüm ise karbonat. Nasıl uygulayacağımıza gelirsek; Tıkanmış olan gidere, yarım bardak karbonat ve yarım bardak sirke döküp 15 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay.

Mutfak gider borusu nasıl temizlenir? Gider boruları temizliği için, birkaç yemek kaşığı kabartma tozu veya karbonat gidere dökülür, üzerine yarım bardak sirke veya soda akıtılarak tıkanıklığın açılması sağlanır (gideri kapatınız). Birkaç dakika sonra sıcak su dökerek temizlemek yeterli olacaktır.

Mutfak lavabo neden tıkanır? Mutfak Lavabolarının Tıkanması, Özellikle çay ve posası, kahve telvesi gibi ufak parçalar, lavabo giderlerine dolarak tıkanıklığa neden olmaktadır. Bunun haricinde bulaşık yıkama sırasında kullanılan sabun, deterjan gibi temizlik maddelerinden oluşan kalıntılar lavabo giderlerinin tıkanmasına neden olur.

Gider açma teli nasıl kullanılır? Lavabo açma telini gerdirerek uzattıktan sonra bir kişi lastik eldiven takarak telin ucunu lavabo, tuvalet veya banyo deliğine tutturur. Diğer ikinci kişi ise kontrollü bir şekilde telin başındaki sapı döndürmeye başlayacak. Sap döndürdükçe açma teli de tıkalı borunun içine girecek.

Lavabo açıcı boruyu deler mi? Lavabo aç kimyasallar reaksiyona girdiği zaman ısınır ve borulara zarar verir, daha sonrasında boruları deler. Lavabo tıkanıklığı açma için önermiyoruz.

Banyo giderine lavabo açıcı dökülür mü? Lavabo açıcı ürünlerin son derece tehlikeli ve zararlı olduğunu bilmeniz gerekir. Cildinize, gözünüze ve solum yolunda tahribata sebep olacağı gibi atık su borularını da büzüştürerek tesisat sorunları meydana getirmektedir. Ancak tüm bunlara rağmen kullanmak isterseniz, lavabo açıcıyı banyo giderinden içeri dökünüz.

Balkon boru tıkanıklığı nasıl açılır? Elinize eğilebilen bir tel alın ve telin ucunu kanca şeklinde kıvırın. Teli balkon giderinden aşağıya doğru sokarak gidere tıkanan bir şey olup olmadığına balkın. Eğer varsa çıkarmaya çalışın. Eğer telle giderdeki tıkanıklığa sebep olan maddeyi çıkarırsanız tıkanıklık sorunu çözülmüş olur.

İSKİ vidanjör hizmeti ücretli mi? İSKİ, vidanjör çekim hizmeti karşılığında ücret talep eden kişilerle hiçbir ilgisi bulunmadığını bildirdi. İSKİ’den yapılan yazılı açıklamada, İstanbul sınırları içerisinde, kurumun hizmet sahasına dahil olan tüm bölgelerde İSKİ abonelerinin vidanjör çekim hizmetinin ücretsiz yapıldığı belirtildi. tüm bunları denediniz ve tıkalı mutfak lavabo gideri açılmadıysa yapacak tek bir şey var bizi 7/24 saat çağırabilirsiniz.

Yorumlar

 • Sibel Hanım Temizlik şefi

  Çorlu da fabrikamızdaki mutfak lavabosunu kırmadan kameralı robotla açtıkları için bizi sıkıntıdan kurtardılar.Elinize sağlık. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Sabri Bey Site Yöneticisi

  Çorlu da sitemizdeki mutfak ana gider pimaşını kırmadan açarak basınçlı suyla yıkayıp ilk günkü haline getirdikleri için teşekkürler.

 • Ali Bey Dekorasyoncu

  Çorlu mutfak pimaş borusunun tıkanıklığını kırmadan açtıkları için tavsiye ederim.

 • Lale Hanım İç Mimar

  Çorlu mutfak lavabosunun pimaşını kameralı robotla kırmadan noktasal açtıkları için teşekkürler.

 • Kezban Hanım İşletmeci

  Çorlu mutfak giderini tıkanıklık açma robotu ile kısa sürede açtılar.Elinize yüreğinize sağlık.

 • Canan Hanım İşletmeci

  İyi akşamlar. Çorlu merkezdeki pastanemde yağlanmadan kaynaklı mutfak gideri tıkanıklığı için yardım aldık. Hem mutfak tıkanıklığını açtılar hem de aynı fiyata mutfak giderini basınçlı suyla yıkadılar. Ellerine sağlık.

 • Merve Hanım Mimar

  Merhaba. Çorlu kırmadan robotla mutfak tıkanıklığı açma için aradım. Soruna profesyonelce çözüm üretiyorlar. Kırılacak denen mutfak giderini kırmadan açtıkları için tavsiye ederim.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.