Bakırköy Tuvalet Açma Nedir ?

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Robotla Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet, Klozet, Lavabo, Mutfak, Banyo, Küvet tıkanıklıklarınızı kırmadan makine ile açıyoruz. Kaliteli Hizmet, Ucuz İşçilik, Profesyonel Ekip, 7/24 Servis. 20 yıllık Deneyim . Ucuz İşçilik-Uygun Fiyat.

Profesyonel Ustalarımızla Bakırköy de Mutfak Tıkanıklığı ,Klozet Tıkanıklığı , Tuvalet Tıkanıklığı Lavabo Tıkanıklığı, Mutfak Tıkanıklığı , Kanal ve Gider Tıkanıklığı için 1 saat de müdahale ediyoruz. 

 • Bakırköy Tıkanıklık Açma iletişim 0533 269 27 38 firmamız İSO 9001-2021 Sertifikalı olup,
 • Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Su Sızıntısı Bulma
 • Bakırköy Robotla Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Tıkanıklık Açma
 • Bakırköy Gider Açma
 • Bakırköy Kanal Açma
 • Bakırköy  Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Bakırköy Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Bakırköy Kanalizasyon Açma
 • Bakırköy Petek Temizleme konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı açma fiyatı hakkında detaylı bilgi bilgi almak için kurusal şirketimizi arayabilir ve sorun için çağırabilirsiniz. Çok kısa süre için de sahada bulunan ekiplerimiz size ulaşacaktır.Tuvalet tıkanması gerçekten moral bozucu bir sorundur. Özellikle gecenin bir vakti sifonu Bakırköy çekersiniz ve sular borulara gitmek yerine dışarıya taşmaya başlar. Tüm tuvalet veya banyo pis sularla kaplanır. Böyle bir durumda profesyonel olarak çalışan firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı için de endişelenmenize gerek yok en uygun fiyatı sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Tuvaletinizin tıkanmasına birçok faktör sebep olabilir. Bazen tuvalet kağıtları tuvalet giderlerini tıkar. Çocuğunuzun attığı bir oyuncak, hijyenik ped veya pamuklar bunun gibi herhangi bir şey tıkanmaya sebep olabilir. 

Bakırköy Uygun Tuvalet Tıkanıklığı açan Firmalar, Kırmadan Robot Cihazla Kameralı Görüntüleme Suretiyle.

İnsanlar Tuvalet Tıkanıklığı Açmanın Fiyatı sormadan çok pahalı olduğu gibi genel bir algıya sahiptir. Aslında tuvalet açma fiyatları çok uygundur. Kendiniz açmaya çalıştığınızda tuvalet giderlerine zarar verebilir ve boruları delebilirsiniz. Tıkanıklığı açmak yerine tıkanmaya sebep olan şeyi iterek tıkanmanın derine gitmesine neden olabilirsiniz. Basit bir tıkanma kimyasal açıcılarla açılabilir ancak bazen ciddi tıkanmalar olur ve bu ancak bizdeki gibi profesyonel araçlar ile açılır.

Tuvaletiniz sürekli tıkanıyorsa ve giderlerden sürekli kokular geliyorsa kanalizasyonda tıkanma meydana gelmiş olabilir. Bu yüzden profesyonel bir firma tarafından tuvalet giderleri kontrol edilmeli ve tıkanıklar açılmalı.

Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.

Kırmadan Su Kaçağı Bakırköy,Kirletmeden Noktasal ve Garantili olarak,
Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Su Tesisat Kaçakları, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2004 yılında başlamıştır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bakırköy, Kırmadan Robot Cihazla
Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren Su Tesisat Kaçakları firmamız, çalışmalarınız bilgisayar destekli cihaz ve kameralar ile sürdüren Türkiye’nin ilk teknoloji

Tuvalet - Klozet  Tıkanıklığı Açma Bakırköy, Kırmadan Robot Cihazla
Su Tesisat Kaçakları firmamız, tesisat sektöründe tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal firmalardan biridir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederiz.

Kırmadan Pimaş Açma Bakırköy, 
Tesisat sektörünün lideri Su Tesisat Kaçakları firmamız, pimaş açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Kameralı ve bilgisayar destekli cihazlar ile tespit ediyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Bakırköy,
Kamera ile kırmadan su kaçağı bulma çalışmalarında, firmamız üstün modern teknolojik aletler ile sorunsuz bir şekilde su kaçaklarının yerini buluyoruz.

Sık Sorulan Sorulardan Bazıları ve Cevapları;

Tuvaletten su gitmiyor ne yapmalıyım? Tuvalet tıkanıklıklarının çoğu; iyi bir tuvalet pompası veya karbonat, sirke ve sıcak su ile yapılan ev yapımı karışımlarla giderilebilir. Daha derinlerdeki tıkanıklıklar için, lavabo açma telini deneyebilir veya ıslak/kuru elektrikli süpürge kullanabilirsin. Tuvalet tıkanıklıklarının çoğu; iyi bir tuvalet pompası veya karbonat, sirke ve sıcak su ile yapılan ev yapımı karışımlarla giderilebilir. Daha derinlerdeki tıkanıklıklar için, lavabo açma telini deneyebilir veya ıslak/kuru elektrikli süpürge kullanabilirsin.

Tuvalet tıkanıklığı için neresi aranır? Haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren “ALO 185 İSKİ Çağrı Merkezi”, suyu kesilenin, evini su basanın, gideri tıkananın ilk müracaat noktası olma gibi işleve de sahip bulunuyor.
 
Tıkanmış tuvalet nasıl açılır? Öncelikle tuvalet pompasını kullanmak suretiyle tıkanıklık açmaya çalışılmalıdır. - Eğer sorun daha uzak bir noktada ise ince bir tel yardımıyla tuvalet tıkanıklığını olduğu bölümü açmaya çalışmak mümkün. - En doğal yöntemlerden biri 1 çay bardağı karbonat ile 1 su bardağı sirke ve sıcak suyu tuvalete dökmektir.
 
Tıkanan tuvaleti kim açar? Belediye sadece rögar ve ana kanalizasyon tıkanıklıklarına müdahale eder. Çoğu zaman rögar tıkanıklıklarının da giderilmesi bina sakinleri tarafından yapılmaktadır. Eğer siz de bu tarz bir sorun yaşıyorsanız öncelikle tuvalet tıkandı belediye vasıtasıyla çözüm arayabilirsiniz.
 
Tuvalet tıkanması neden olur? Eskiyen ve yıpranan gider boruları, Tuvalete atılan ıslak mendil, kadın pedi, bebek bezi gibi materyaller, Kırık tesisat, Tesisatın eğimli olmaması gibi yanlış kullanım ve tesisat hataları tuvaletlerin kolayca tıkanmasına sebep oluyor.
 
Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Tıkanmış olan gidere, yarım bardak karbonat ve yarım bardak sirke döküp 15 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı gidere boşaltın." Giderim çok tıkanık olduğu için bir kaç saat arayla 2. kez uyguladım.
 
Evin gideri tıkandı ne yapmalıyım? Yılların birikimi ile kullanılan eski gider borularının içleri kireç bağlayarak da tıkanma oluşumuna neden olur. Bu tıkanıklığı da gider boruları içerisine basınçlı su verilerek yıkanır. Hem Gider Açma işlemi hem de açılan Giderin Temizlenmesi işlemi gerçekleştirilmiş olur.
 
Tuvalet Logarı nasıl açılır? En az 2 litre kaynamış suyu hiç bir katkı maddesi olmadan direk tıkanıklığın üzerine dökün ve bekleyin. Suyu döktükten 30 dakika sonra tıkanıklığın açılması gerekir, eğer açılmadıysa tıkanıklık basit değil ve diğer yönteme geçmeniz gerekir.
 • İlgili Aramalardan;
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kameralı Su Tesisatçısı

REFERANSLARIMIZ